Wnętrze Baru Hana w 3D

Zapraszamy Państwa do obejrzenia Baru Hana w 3D. Aby zobaczyć wirtualną panoramę 3D, prosimy o kliknięcie w jeden z poniższych obrazków. Zostanie wówczas wyświetlone okno z prezentacją 3D. W zależności od szybkości Państwa łącza internetowego, prezentacja może doładowywać się w trakcie przeglądania, co będzie skutkowało pojawianiem się rozmytych tekstur na fotografii.

Po panoramie 3D poruszamy się, klikając prawym klawiszem myszy w dowolny fragment prezentacji (kursor zmieni wówczas kształt w czarną strzałkę) i przytrzymując go, poruszamy w dowolnym kierunku. By zamknąć panoramę 3D, prosimy o kliknięcie w biały „x” na czarnym tle w prawym górnym rogu okna prezentacji.

Uwaga! – okna panoramy pojawiają się jako pop up, wobec czego niektóre z ustawień przeglądarki internetowej mogą je blokować. Jeżeli wyświetli się komunikat o zablokowaniu otwieranego okna, prosimy o zezwolenie witrynie Bar Hana na otwieranie okienek pop up.

Do przeglądania panoram 3D na naszej stronie niezbędna jest wtyczka flash dostępna pod tym odnośnikiem

 

Wnętrze Baru Hana w 3D – zapraszamy do zapoznania się z wizualizacją x

Wnętrze namiotu dostosowanego do niezapomnianych imprez okolicznościowych x

Uwaga! Niektóre urządzenia mobilne mogą nie wyświetlać poprawnie treści flash oraz okienek pop up. Zalecamy wówczas doinstalowanie wtyczki flash do jakiegokolwiek mobilnego OS, z którego Państwo korzystacie, jak również zmianę ustawień przeglądarki odnośnie wyskakujących okienek na stronie www.barhana.pl

Copyright @ 2014 Bar Hana - Projekt: Daracle Designs