Imprezy Okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe stanowią drugi filar naszej działalności. Bar Hana specjalizuje się w organizowaniu przyjęć z okazji chrzcin, komunii, urodzin, osiemnastek, rocznic, zjazdów, małych przyjęć weselnych i wielu innych. Oferujemy do wynajęcia swój lokal wraz z dostawionym w porze wiosenno – letniej namiotem. Pomieszczenia dekorujemy na życzenie Klienta adekwatnie do charakteru imprezy okolicznościowej. Pomagamy również w doborze menu, dostosowanego do upodobań wszystkich gości.

Imprezy okolicznościowe organizowane w Barze Hana zdejmują z Ciebie wiele obowiązków organizacyjnych, jak: zaplanowanie listy dań, zakupy składników, przygotowanie posiłków, udekorowanie pomieszczenia, obsługę gości i sprzątanie po skończonej już imprezie. Zaoszczędzamy Ci w ten sposób dużo stresu i pozostawiamy czas na uczestnictwo w zaplanowanym wydarzeniu.

Bar Hana świadczy również usługi cateringowe. Planujesz małe spotkanie firmowe w plenerze? Chcesz, by ktoś za Ciebie zajął się przygotowywaniem poczęstunku na szkoleniu, wyjeździe integracyjnym, imprezie masowej etc.? Znajdujesz się wobec tego we właściwym miejscu. Catering organizowany przez Bar Hana od lat cieszy się dużą popularnością wśród lokalnych przedsiębiorców i małych samorządów. Zadzwoń do nas i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

 • Catering

  catering

  Impreza firmowa, szkolenie, wyjazd integracyjny, ważne wydarzenie a może jakaś inna uroczystość? Pozwól sobie na na odrobinę luksusu i zapomnij o przygotowaniu posiłków. Bar Hana zrobi wszystko za Ciebie. Zasada jest prosta – kontaktujesz się z nami, podajesz datę, godzinę, wybierasz menu i możesz już odhaczyć poczęstunek, jako sprawę załatwioną. Nie martwisz się o kawę, herbatę, napoje, ciepłe jedzenie, podanie wszystkiego o odpowiedniej godzinie, sprzątanie po uroczystości. Pozostaw to profesjonalistom, pozostaw to Barowi Hana.

 • Chrzciny

  chrzciny

  Chrzciny Twojego Maleństwa to bardzo ważne wydarzenie zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich Bliskich. Nie pozostawimy Cię w tym dniu bez pomocy. Całą organizacją przyjęcia zajmiemy się osobiście. Na Twojej głowie zostaną tylko: podanie daty i godziny, określenie liczby gości, wybór menu oraz wybór dekoracji. Możesz wówczas spokojnie udać się z Maleństwem i Rodziną do kościoła, nie martwiąc się już o nic więcej. Imprezy okolicznościowe z okazji Chrzcin są przygotowywane w Barze Hana już od wielu lat. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

 • Komunie

  komunia

  Chcesz, żeby w ten ważny dla Twojego Dziecka dzień wszystko przebiegło idealnie? Zgłoś się do Nas. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć komunijnych. Na Twoje życzenie ustawiamy specjalnie koło naszej restauracji dodatkowy namiot dla gości. Zajmiemy się dekorowaniem sali, przygotowaniem posiłków, ich podaniem oraz sprzątnięciem sali. Na Twojej głowie jest tylko i wyłącznie wybór menu. Podczas gdy my zajmiemy się organizacją przyjęcia, Ty możesz skupić się na Swoim Dziecku i świętowaniu z Najbliższymi.

 • Urodziny

  urodziny

  Masz 6, 16, 36 a może 60 lat? Ważne jest to, że chcesz świętować swoje urodziny w gronie Rodziny i najbliższych Przyjaciół. Pomożemy zorganizować Ci niezapomniane przyjęcie urodzinowe. Spędzisz czas ze Swoimi Gośćmi, a nie przesiadując w kuchni i przygotowując jedzenie. Pozwól sobie na odrobinę luksusu w tym dniu. Przygotujemy jedzenie, zadbamy o potrzeby kulinarne Twoich Gości, podamy im ciepłe i zimne napoje, posprzątamy po imprezie urodzinowej. Twoja rola w przygotowaniach ogranicza się w tym momencie do wyboru menu. Pamiętaj, że w tym dniu masz przede wszystkim dobrze się bawić.

 • Osiemnastki

  osiemnastka

  Śpiewając za Katarzyną Sobczyk „18 mieć lat to nie grzech”, to także nie powód, by zawracać sobie głowę organizacją przyjęcia z okazji osiemnastych urodzin dla Rodziny i Znajomych. Dlatego lepiej zlecić wszystko nam. Zadbamy o przygotowanie potraw dostosowanych do wymogów kulinarnych Gości. Przygotujemy przepyszne ciepłe i zimne napoje. Zadbamy o odpowiednią oprawę osiemnastki, jak również o nagłośnienie. Na Waszych głowach pozostanie tylko dobrze się bawić. Gwarancją fajnej osiemnastki jest to, iż imprezy okolicznościowe z okazji osiemnastych urodzin przygotowujemy już od lat. Zaufajcie więc naszemu doświadczeniu.

 • Małe Przyjęcia Weselne

  wesele

  Chcecie zorganizować małe wesele tylko dla najbliższej rodziny i ewentualnie paru znajomych? Nie mogliście trafić lepiej. Bar Hana gwarantuje przygotowanie kompletnego menu weselnego. Wszyscy goście będą obsługiwani przez profesjonalny personel, potrawy ciepłe i smaczne, a zabawa będzie trwać do białego rana. Nie musicie się martwić o cokolwiek poza dobrą zabawą. Wiemy doskonale, że w tym ważnym dla Was dniu chcecie przeżywać wyłącznie szczęśliwe i radosne chwile. To właśnie gwarantuje Wam zorganizowanie małego przyjęcia weselnego w Barze Hana.

 • Rocznice

  rocznica

  Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Was są rocznice. Czy jest to rocznica zawarcia związku małżeńskiego, jubileusz czy jakakolwiek inna data upamiętniająca ważne wydarzenie, jesteśmy przy Was, by pomóc Wam je świętować. Chcąc zagwarantować Wam spędzenie tego czasu razem, z dala od zmartwień, bieganiny i nerwów, bierzemy cały ciężar przygotowania rocznicy na swoje barki. Waszym zadaniem jest tylko i wyłącznie podanie liczby zaproszonych gości i wybór menu. Gwarantujemy Wam stworzenie odpowiedniego klimatu w zależności od charakteru imprezy.

 • Zjazdy

  zjazd

  Zjazdy rodzinne, klasowe, grupowe … Czy naprawdę chcesz organizować je w domu i martwić się o wyżywienie Rodziny i Przyjaciół? A może lepiej byłoby zostawić całą organizację w naszych rękach, skupiając się raczej na dobrej zabawie? Podaj nam tylko termin zjazdu, liczbę zaproszonych gości i pomóż wybrać menu. A może chcesz jednak, żeby Twoi Goście na bieżąco dostawali to, co sami sobie zamówią? Nie ma najmniejszego problemu. Chodzi przecież o dobre samopoczucie i zabawę, a to potrafimy zagwarantować. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu imprez okolicznościowych i zadzwoń już dziś.

 • Stypy

  stypa

  Wiemy doskonale jak to jest stracić Ukochaną Osobę. Rozumiemy, iż w ten smutny czas nie jesteśmy zawsze w stanie zająć się organizowaniem wszystkiego osobiście. Bar Hana oferuje swoją pomocną dłoń, by zdjąć z Waszych barków ciężar zorganizowania stypy. Przygotujemy odpowiedni wystrój sali oraz zadbamy o posiłki i napoje dla gości. W atmosferze spokoju i szacunku będziecie się Państwo mogli oddać się wspominkom oraz rozmowom o osobach, które już odeszły. Ze swojej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm. Gwarantujemy też, że nikt nie będzie w tym dniu przeszkadzał Państwu w rozpamiętywaniu o zmarłych.

 

Imprezy okolicznościowe lub catering możecie Państwo zamówić dzwoniąc pod nr telefonu komórkowego: +48 887 212 743 lub korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie, znajdującego się pod tym odnośnikiem . Uwaga! Jako, iż większość czasu spędzamy w restauracji, nie zawsze możemy odebrać pocztę. Preferujemy dlatego kontakt telefoniczny.

Copyright @ 2014 Bar Hana - Projekt: Daracle Designs