Witamy w Barze Hana, godnej zapamiętania restauracji mieszczącej się we Wschowie.

W elegancko przystrojonym otoczeniu i przyjemnej atmosferze, czeka na Państwa nasz pomocny personel oraz utalentowani kucharze.

Nie zaskoczy Państwa pewnie też fakt, że Bar Hana jest w stanie zaspokoić zachcianki kulinarne najbardziej wybrednych Klientów.

Bar Hana stanowi idealne miejsce do oderwania się od codziennego pośpiechu i zgiełku. Zachwycające, emanujące pogodnym blaskiem wnętrza, tworzą perfekcyjne tło dla posiłków spożywanych w gronie znajomych i rodziny. Tradycyjny barowy wystrój przeplata się tutaj z dyskretną i niewymuszoną elegancją, gwarantując ciepłą, przyjazną atmosferę.

Bar Hana słynie ze znakomitej kuchni, w której dania przyrządzane są według tradycyjnych polskich receptur. Serwowane są również zagraniczne potrawy, przygotowane zgodnie z trendami kuchni międzynarodowej. W menu restauracji znajdują się zestawy obiadowe, zupy, makarony, ryby, przekąski, naleśniki, dania na zamówienie oraz przepyszne desery. Nasz szeroki zestaw dań powinien zadowolić każdego, nawet najbardziej wybrednego Klienta.

 

Menu Online

menu

Zobacz nasze aktualne menu online. Gwarantujemy, iż każdy znajdzie tutaj niezapomniane wrażenia kulinarne. Smacznego!

Zobacz Aktualne Menu

Imprezy Okolicznościowe

imprezy

Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą organizowania imprez okolicznościowych. Sprawdzamy się również jako firma cateringowa.

Zapoznaj Się z Ofertą

Rezerwacje Online

rezerwacje

Prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie. Jednak przyjmujemy również rezerwację online za pomocą tego formularza.

Dokonaj Rezerwacji Online
Copyright @ 2014 Bar Hana - Projekt: Daracle Designs