Galeria

Galeria Baru Hana to miejsce, gdzie zamieszczamy zdjęcia naszej restauracji, imprez okolicznościowych, które mieliśmy okazję organizować oraz fotografie wykonane przez naszych Znakomitych Gości. Mamy nadzieję, iż każdy znajdzie tutaj coś, co przykuje uwagę i sprawi, iż galeria Baru Hana zachęci Państwa do skosztowania naszych przepysznych dań w przyjemnym i miłym otoczeniu, jakie oferujemy.

Po galerii poruszamy się, klikając w dowolną miniaturę zdjęcia. Spowoduje to wyświetlenie się zdjęcia w oryginalnym rozmiarze na planszy stanowiącej jednocześnie panel nawigacyjny. Za pomocą strzałek w prawym dolnym rogu przewijamy pokaz zdjęć. Gdy chcemy opuścić przeglądanie galerii, klikamy na krzyżyk znajdujący się w lewym, dolnym rogu ekranu.

Zapraszamy zatem serdecznie do Naszej Galerii i życzymy miłego zwiedzania.

Chcielibyśmy zaprezentować kilka zdjęć przedstawiających Bar Hana x

Galeria zawiera zdjęcia przedstawiające elementy wystroju Baru Hana oraz kilka fotografii wykonanych na zewnątrz restauracji. Jak sami Państwo możecie zauważyć, oferujemy swoim Gościom również możliwość zjedzenia przepysznego posiłku na świeżym powietrzu.

A wieczorem zapalamy lampiony, by jeszcze bardziej podkreślić unikalny klimat Baru Hana x

Wieczorami zapalamy liczne lampiony, by tworzyć niepowtarzalny klimat, jakiego trudno doszukać się w innych wschowskich restauracjach. Rozświetlamy naszą restaurację zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Robimy to, by nasi Klienci mogli poczuć się przyjemnie i komfortowo.

Przykładowe przystrojenie sali na przyjęcie komunijne x

Prezentujemy kilka przykładowych zdjęć, obrazujących przystrojenie Baru Hana. Taka dekoracja pasuje świetnie zarówno na przyjęcia z okazji chrzcin, jak i pierwszych komunii. Przy większej grupie Gości, przygotowujemy również dodatkowe miejsca w specjalnym, przestrzennym namiocie, który mieści się zaraz obok naszej restauracji.

Copyright @ 2014 Bar Hana - Projekt: Daracle Designs