Witamy na stronie Bar Hana

bar hana

Bar Hana ma zaszczyt zaprezentować odsłonę swojej strony internetowej. Nasz serwis WWW powstał dzięki działaniom zaprzyjaźnionej grupy Daracle Designs .

Na naszej stronie będą Państwo mogli zapoznać się z aktualnym menu lub pobrać je w formacie pdf (klik). Dla tych z Was, którzy odwiedzali Bar Hana tylko i wyłącznie w celu zjedzenia pysznego obiadu, przygotowaliśmy spis imprez okolicznościowych , które możecie u nas zorganizować. Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą na zorganizowanie chrzcin, komunii, urodzin, osiemnastek, małych przyjęć weselnych, rocznic, zjazdów, etc.

Nie zapominajcie także, że Bar Hana świadczy usługi w zakresie cateringu.

Dla Tych z Was, którzy chcieliby dokonać rezerwacji online, przygotowaliśmy specjalny formularz. Prosimy jednak pamiętać, iż Bar Hana czynny jest od godz. 08:00 do godz. 00:00 i nie zawsze jesteśmy w stanie sprawdzić skrzynkę mailową. Dlatego też prosimy w miarę możliwości o dokonywanie rezerwacji telefonicznie.

W dziale Aktualności znajdą Państwo najnowsze informacje z życia i działalności Baru Hana. Będą tutaj zamieszczane komunikaty, promocje, zmiany w godzinach otwarcia, zmiany w menu i wszystkie inne informacje, które mogłyby być dla Państwa przydatne.

W Galerii, znajdziecie Państwo zdjęcia Baru Hana, fotografie z niektórych organizowanych imprez okolicznościowych oraz wszystkie informacje graficzne, które chcielibyśmy Wam zaprezentować.

Możecie również zobaczyć, jak wygląda Bar Hana, zanim go odwiedzicie. W zakładce Wnętrze Baru Hana w 3D, możecie odtworzyć wirtualną panoramę, dzięki której macie możliwość obejrzenia naszej restauracji od środka.

Wszystkich, którzy chcieliby zdobyć więcej informacji na temat położenia i możliwości kontaktu z Barem Hana, zapraszamy do zakładki Kontakt.

Jako, iż posiadamy również szeroki wachlarz fan-page’y na różnych portalach, prosilibyśmy o ich odwiedzenie i ewentualną subskrypcję. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami. Zapraszamy też do polubienia naszych fan-page’y, których adresy podajemy poniżej:

BAR HANA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright @ 2014 Bar Hana - Projekt: Daracle Designs